Značka Lally chic vznikla v roku 2014.  Ako prví sme na slovenský a český trh priniesli zástery, aké tu dovtedy neboli -  luxusné zásterky nevšedné strihom aj paletou farieb a vzorov. Zástery, ktoré povýšili tento pracovný odev, kedysi slúžiaci  ako ochrana pred ušpinením na exkluzívny a zároveň praktický doplnok štýlovej ženy.

U nás nájdete zástery  rôznych štýlov a strihov. Najobľúbenejšie sú tie retro s A-čkovou sukničkou, ale tiež zástery z modrotlače s nádychom folklóru, aj tie klasické- jednoduchého strihu avšak zaujímavé vzorom. Ponúkame dámske, pánske, detské, zvýhodnené rodinné sety záster. Všetky strihy sú výhradne naše vlastné  - vytvorené a upravené pre pohodlné nosenie.

Okrem zásteriek v našej ponuke nájdete  pin-up čelenky,  drobný bytový textil – ako prestierania na stôl, obrusy a štóly, kuchynské chňapky, vankúše, ale  aj levanduľové drobnosti. Všetky tieto vecičky šijeme z kvalitnej  100% bavlny zväčša z dovozu. Drobné doplnky  a ozdoby sú vyrábané ručne z bavlny, filcu, doplnené korálkami, gombíkmi, stuhami a krajkami. 

Šijeme  aj na objednávku, taktiež strojovo vyšívame na naše výrobky mená a nápisy na želanie. Našou prioritou je kvalita vyhotovenia a jedinečnosť.

A keďže sa snažíme plniť vaše priania, do ponuky sme vlani pridali letné dievčenské sukničky a šaty, následne aj elegantné dámske sukne zo saténu a taftu doplnené  vyšívanými opaskami. 

Plány do budúcna sú, no zatiaľ sú  tajomstvom.  Určite chceme vyhovieť ženám a ich túžbe páčiť sa,  a zútulňovať  svoje domovy ♥